Харків. Школа № 123

Наші досягнення

Вітаємо учнів нашої школи, які посіли призові місця у І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010-2011 навчальному році!!!

А саме:

Чужикова Марина, 10А клас, керівник Столяревська Галина Анатоліївна, ІІ місце, секція філології та мистецтвознавства
Ходот Катерина, 9В клас, керівник Чубач Тетяна Вікторівна, ІІІ місце, секція філології та мистецтвознавства
Біла Катерина, 10А клас, керівник Первишева Наталія Леонідівна, І місце, секція Історії та географії
Сергієнко Владислав, 10А клас, керівник Первишева Наталія Леонідівна, ІV місце, секція Історії та географії
Склярова Лілія, 9А клас, керівник Первишева Наталія Леонідівна, ІІІ місце, секція Історії та географії

За результатами перевірки робіт учасників ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка журі визнало переможцями таких учнів:

Зуєва Діана, 5-А клас, ІІ місце
Каминіна Аліса, 6-А клас, ІІІ місце
Сорока Вікторія, 7-А клас ІІ місце

Команда нашої школи, під керівництвом Зайцевої Світлани Миколаївни, у складі учнів 9-10 класів: Чужикової М., Крилова О., Палазєнцева М., Склярової Л., Сидоренко С. отримала Диплом ІІІ Ступеня у І (районному) етапі IV міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів!!!